Skip to main content

Jaunumi

Pasažieru aptauja par Rīgas starptautiskajā autoostā piedāvātajiem pakalpojumiem

Mums ir ļoti būtisks klientu viedoklis, tādēļ aicinām Jūs aizpildīt aptaujas anketu un izteikt savu vērtējumu par AS “Rīgas starptautiskā autoosta” pieejamajiem un sadarbības partneru piedāvātajiem pakalpojumiem.

Aptauja pieejama no 2016.gada 1.augusta līdz 15.augustam. Pasažieru aptauja ir noslēgusies!

Pateicamies par Jūsu viedokli!

Pasažieru aptauja tiek veikta saskaņā ar AS “Rīgas starptautiskā autoosta” ieviesto sertificēto kvalitātes vadības sistēmu – atbilstoši LVS EN ISO 9001:2009 standarta prasībām.

Busandcoach

 No 2013.gada 4.-6.septembrim, Rīgā Paneiropas autoostu asociācija (Association of Paneuropean Coach Terminals, e. V. (APC)) un AS „Rīgas starptautiskā autoosta”, kā APC biedrs Asociācijas pastāvēšanas 10 gadu jubilejai veltīto pasākumu ietvaros organizē vairākus pasākumus.

Paneiropas autoostu asociācija ir dibināta Rīgā, 2003.gada augustā. Asociācija darbojas kā labas prakses, inovatīvu risinājumu avots un pasažieru termināla darbības popularizēšanas veids.

2013.gada 4.septembrī plkst.14:00 AS “Rīgas starptautiskā autoosta” teritorijā (Prāgas ielā 1) notiks autobusu parāde – “No pagātnes uz nākotni” (”From the past to the future”).

Autobusu parādē būs iespēja apskatīt vairākus retro autobusus, kuri pasažieru apkalpošanā tika izmantoti pagājušajā gadsimtā, veicot pasažieru pārvadājumus maršrutā no Tallinas uz Rīgu un Viļņu sešus gadu desmitus atpakaļ.

Starp tiem būs apskatāmi tādi leģendāri autobusi kā „Ceļu karalis” („King of the Roads”), 1956.gada ZIS 127; Ikarus Lux, pirmais Eiropas autobuss, kuru sāka izmantot PSRS; 1970.gada Ikarus 255, kas plašāk pazīstams ar nosaukumu „Akvārijs” („Aquarium”). Visi autobusi ir atjaunoti un restaurēti atbilstoši sākotnējam tehniskajam un vizuālajam stāvoklim un šobrīd ir darba kārtībā.

Pārstāvot desmitgadi – `90.gadus, apskatei tiks piedāvāti: 1982.gada Mersedes (Mercedes) 0303 un pirmais Volvo B12 Carrus, kurš arī tiek uzskatīti par pēdējo Somijas autobūves sasniegumu autobusu nozarē līdz šim.

Latvijas autobūvi pārstāvēs uzņēmuma SIA „M.E.LAT-LUX” atjaunotais RAF autobuss, kas ir uzņēmuma lepnums un tiek uzturēts teicamā tehniskā stāvoklī.

Kopā ar retro autobusiem, autobusu parādē piedalīsies arī jaunais nākotnes tehnoloģiju elektro autobuss no „Solaris Bus and Coach S.A.”, kas aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām.

No plkst. 21:00 līdz 23:00 viesiem un interesentiem (vietu skaits ierobežots) būs iespēja izbraukt ar retro autobusiem maršrutā Rīgas starptautiskā autoosta – 13.janvāra iela – Merķeļa iela – Kalpaka bulvāris – Elizabetes iela – Eksporta iela – 11.novembra krastmala – Rīgas starptautiskā autoosta.

Pasākumu atbalsta: Mootor Grupp AS (Igaunija), Solaris Bus and Coach S.A. (Polija), SIA „M.E.LAT-LUX” (Latvija) un AS Rīgas starptautiskā autoosta (Latvija).

Atbildēt

AS "Rīgas starptautiskā autoosta", Prāgas iela 1, Rīga, LV-1050.
Positive SSL Wildcard