Sabiedriskās vietās būs jāvalkā medicīniskās sejas maskas vai respiratori

Lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību, no 25.janvāra atrodoties darba vietā, veikalā, vai citā publiskā vietā un pasažieriem sabiedriskajā transportā obligāti būs jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta (ne zemākas klases kā FFP2). Auduma masku lietot vairs nebūs atļauts. Sejas maskas vai respiratori jālieto arī vakcinētiem vai pārslimojušiem cilvēkiem.
Avots:
https://covid19.gov.lv/
VSIA “Autotransporta direkcija”

 

No 17. janvāra uz nenoteiktu laiku pietura Rīga (pie SAO), kas atrodas Maskavas ielā, tiks pārcelta uz Ģenerāļa Radziņa krastmalu

Sakarā ar Rail Baltica izbūves darbiem, no 2022. gada 17. janvāra uz nenoteiktu laiku pietura Rīga (pie SAO), kas atrodas pie Rīgas starptautiskās autoostas (Maskavas ielā), tiks pārcelta uz Ģenerāļa Radziņa krastmalu (blakus Spīķeru promenādei, pretī ēku kompleksam Spīķeri). Pieturas nosaukums būs Rīga (Spīķeri).

Maršruti, kuru galapunkts turpmāk būs pietura Rīga (Spīķeri):
• Nr.6855 Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga;
• Nr.6821 Rīga–Ādaži–Kadaga;
• Nr.6822 Rīga–Ādaži–Podnieki–Garkalne;
• Nr.6824 Rīga–Ādaži–Carnikava;
• Nr.6826 Rīga–Vangaži;
• Nr.5371 Rīga–Zvejniekciems.

Informācijas avots: www.atd.lv

Svarīga informācija pasažieriem par bērnu drošību sabiedriskajā transportā

Autoostas teritorijā tiek uzsākti būvdarbi projekta “Rail Baltica” ietvaros. Uz būvdarbu laiku mainīsies līdzšinējais autobusu platformu izvietojums.

Informācijai par izmaiņām aicinām sekot līdzi uz vietas autoostā (informatīvajās norādēs, elektroniskajos displejos un audio paziņojumos), braukšanas biļetēs, kā arī mājas lapā www.autoosta.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AS “Rīgas starptautiskā autoosta un SIA “Latvijas Mobilais Telefons” saņem LIKTA gada balvu Platīna pele kategorijā “Uzņēmuma digitālā transformācija”

Noslēdzoties ikgadējai Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) konferencei, 2. decembrī tika pasniegtas Platīna peles balvas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) nozares izcilniekiem. Šogad Platīna peles balvas pasniegtas piecās kategorijās, kā arī par īpašu sniegumu piešķirtas vairākas konferences partneru speciālbalvas.

Kategorijā Uzņēmuma digitālā transformācija Lielo uzņēmumu sadaļā balvu Platīna pele saņēma AS “Rīgas starptautiskā autoosta” ar autobusu satiksmes reisu vadības un automatizācijas sistēmu, ko izstrādāja SIA “Latvijas Mobilais Telefons”.

Reisu vadības sistēma uzlabo autobusu reisu uzskaites, dispečeru darbības procesu automatizēšanu, maksimāli novēršot cilvēciskā faktora izraisītās kļūdas.

Papildus informācija par Platīna peles balvu: https://likta.lv/jaunumi/

Vairāk informācijas par Reisu vadības sistēmas projektu: https://bit.ly/Reisu-vadibas-sistema

 

AS "Rīgas starptautiskā autoosta", Prāgas iela 1, Rīga, LV-1050.
Positive SSL Wildcard