Renovācijas darbi autoostas 1.stāvā noslēgušies

Cienījamie pasažieri!

Vēlamies informēt, ka pēc renovācijas darbiem durvis ir vēris atjaunotais Rīgas starptautiskās autoostas 1.stāvs!

Autoostas 1.stāva remonta un renovācijas darbi tika veikti 380m2 lielā platībā, kas ir ievērojama daļa no 1.stāva kopējās platības un tie ilga no 2018.gada oktobra līdz pat 2019.gada maijam ar mērķi uzlabot un labiekārtot autoostas vidi un modernizēt mūsu klientiem piedāvātos pakalpojumus.

Autoostas pasažieriem, klientiem un Rīgas viesiem autoostas atjaunotajās 1.stāva telpās pieejamas mūsdienīgas iepirkšanās iespējas ar plašu piedāvājumu. Šobrīd jau mūsu klientiem zināmajiem un iecienītajiem pakalpojumiem un tirdzniecības zīmoliem pievienojušies jauni Latvijas ražotāji, piedāvājot savu preču klāstu. Tāpat paplašināts pieejamo pakalpojumu piedāvājums ar jauniem starptautisko reisu autobusu pārvadātāju biļešu tirdzniecības punktiem, kā arī ierīkotas ērtas sēdvietas ar mobilo ierīču uzlādes iespēju. Savukārt vasaras sezonā autoostas apmeklētājiem pieejama arī āra terase autoostas 2.stāvā ar skaistu panorāmas skatu uz Vecrīgu, Centrāltirgu un Pārdaugavu.

Tā kā AS „Rīgas starptautiskā autoosta” ir lielākais pasažieru pārvadājumu ar autobusiem apkalpošanas punkts Baltijā, par savu pienākumu uzskatām izveidot Rīgas starptautisko autoostu par nākotnes prasībām atbilstošu pasažieru modulārās pārsēšanās punktu, kas nodrošinātu arī plašas pieejamā servisa iespējas. Tādēļ aicinām izmantot Rīgas starptautiskās autoostas un mūsu partneru piedāvātos pakalpojumus, lai doties ceļā no Rīgas autoostas būtu ērti, ātri, lēti un droši!

 

AS "Rīgas starptautiskā autoosta", Prāgas iela 1, Rīga, LV-1050.
Positive SSL Wildcard