Aicinājums apmeklēt vēsturisko autobusu parādi

Šī gada 3.septembrī Rīgā norisināsies vēsturisko autobusu parāde, ko organizē starptautiskais pasažieru pārvadātājs “Lux Express”. Autobusi mūsu galvaspilsētā ieradīsies no Tallinas, lai atzīmētu 60 gadu jubilejas reisa Tallina – Rīga – Tallina vēsturisko atklāšanu. 

Pasākuma laikā notiks sešu vēsturisko autobusu prezentācija – parādes apmeklētāji varēs aplūkot dažādu vecumu restaurētus autobusus, no kuriem vecākais ir no pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem.

Laikā no plkst. 19:45 līdz 21:30 ikviens interesents ir aicināts uz Rīgas starptautisko autoostu, lai dotos izbraukumā pa Rīgas centra ielām ar kādu no autobusiem.

Tāpat Rīgas starptautiskajā autoostā (2. stāvā) no plkst. 20:00 līdz 22:00 varēs apskatīt foto izstādi, kas veltīta Tallina – Rīga – Tallina reisa jubilejai.

“Man prieks, ka reisa Rīga-Tallina-Rīga jubilejā mēs varam piedāvāt iespēju atgriezties pagātnē un izjust vēl nebijušas emocijas, vienlaikus nodrošinot ērtus ikdienas reisus augstākās klases autobusos,” stāsta “Lux Express” Latvija valdes loceklis Krišjānis Reķis.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Vietu skaits vakara izbraukumam ar autobusiem ir ierobežots, tāpēc aicinām laicīgi pieteikt savu dalību šeit: https://luxexpress.eu/lv/gadsimtabilete

Savukārt Rīgas starptautiskajā autoostā jau no plkst.14:00 būs apskatāms autobuss “RAF 976”, kas Latvijā pasažieru pārvadājumos tika izmantots 60.gados. Šī RAF autobusa atjaunošanas stāsts sākās 2002.gadā, kad autobusu iegādājās SIA “M.E.LAT-LUX”, kas ir koncerna Daimler EvoBus GmbH (Vācija) ģenerālpārstāvis Bal­tijā, īpašumā.

 

Ievērībai!

Pasākums tiks filmēts un fotografēts, un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

AS "Rīgas starptautiskā autoosta", Prāgas iela 1, Rīga, LV-1050.
Positive SSL Wildcard