Atskats uz Paneiropas Autoostu Asociācijas 10 gadu dibināšanai veltītajiem jubilejas pasākumiem

Akciju sabiedrība „Rīgas starptautiskā autoosta”, kā Paneiropas autoostu asociācijas biedrs no 2013. gada 4. līdz 6.septembrim, Rīgā organizēja Asociācijas pastāvēšanas 10 gadu jubilejai veltītus pasākumus:

  • Retro un nākotnes autobusu parādi „No pagātnes uz nākotni”/ „From the past to the future”;
  • Paneiropas autoostu asociācija sadarbībā ar Starptautisko autopārvadātāju asociāciju (International Road Transport Union, IRU), Autopārvadātāju asociāciju “Latvijas Auto” un Eiropas Komisiju organizēja vairākus seminārus un preses konferenci par pasažieru tiesībām.

Paneiropas autoostu asociācija ir dibināta Rīgā, ar Rīgas domes atbalstu, 2003.gada augustā. Asociācija sekmīgi darbojas, un šobrīd tā ir labas prakses un inovatīvu risinājumu avots, pasažieru termināla darbības popularizēšanas veids.

Asociācijā ir 15 biedri, autoostu pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Zviedrijas, Horvātijas, Slovēnijas, Serbijas, Baltkrievijas un Krievijas. Asociācijas presidents Kristians Stefans (Christian Stefan) un ģenerālsekretāre AS “Rīgas starptautiskā autoosta” valdes priekšsēdētāja Vaira Gromule.

Pateicamies par atbalstu APC 10 gadu jubilejas pasākumu nodrošināšanā: Asociācija “Latvijas Auto”, The International Road Transport Union (IRU), Eiropas Komisija, Mootor Grupp AS, Solaris Bus and Coach S.A., SIA „M.E.LAT-LUX”, AS”NORDEKA”,SIA “SWD Factory”, SIA “Baltijas Transporta Informacija BTI”, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs “Live Riga”!

AS "Rīgas starptautiskā autoosta", Prāgas iela 1, Rīga, LV-1050.
Positive SSL Wildcard